Emniyet Birimleri Denetimleri Sıklaştırdı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Emniyet Birimleri Denetimleri Sıklaştırdı

  • 14 Eylül 2018
  • 266 kez görüntülendi.
Emniyet Birimleri Denetimleri Sıklaştırdı

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü il genelinde altı noktada önleyici yol denetimi yaparken, umuma açık yerler, parklar ve bahçeler, kahveler ve internet cafeler ile halkın yoğun olduğu yerlerde şüpheli şahıslara yönelik denetimler gerçekleştirdi. Emniyet ekipleri ayrıca araç kontrolleri yaparak, şahısların genel bilgi taraması (GBT) sorgulandı.

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü vatandaşların huzur ve güvenliği, suç ve suçluların engellenmesi için Niğde genelinde asayiş uygulaması yaptı. İl genelinde gündüz saatlerinde başlayan genel asayiş uygulaması gecenin ilerleyen saatlerine kadar aralıksız devam etti. Şehrin giriş ve çıkışları başta olmak üzere, kahvehaneler, internet cafeler, umuma açık alkollü yerler ve halkın yoğun olduğu bölgelerde denetimler yapılarak, şüpheli şahısların GBT sorgusu yapıldı. Trafik ekipleri de şehrin çeşitli yerlerinde oluşturulan kontrol noktalarında araçlar üzerinde, ehliyet, ruhsat, muayene, sigortalarının olup olmadığına ve emniyet kemeri uygulaması konuları üzerinde kontroller yaptı.

Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, “Şehir merkezinde rutin uygulamalardan birini daha gerçekleştirdik. Mevcut huzur ve güven ortamının devamını sağlamak vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için bu uygulamaları belirli aralıklarla yapıyoruz. Bazen anlık bezende planlı uygulamalarımız devam edecek. Suç ve suçlulara asla geçit vermeyeceğiz. Vatandaşlarımızı rahatsız edecek her türlü suçun üzerine gittik, gitmeye de devam edeceği. Bu konuda vatandaşlarımız bize güvensin ve destek olmaya devam etsin” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!