Jandarmadan Esrar ve Akaryakıt Operasyonu - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Jandarmadan Esrar ve Akaryakıt Operasyonu

  • 19 Eylül 2018
  • 374 kez görüntülendi.
Jandarmadan Esrar ve Akaryakıt Operasyonu

Niğde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri geçtiğimiz gün iki ayrı operasyon ile hem esrar maddesi hemde kaçak akaryakıt operasyonları düzenledi.

ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Bunların ilki; Niğde İli, Ulukışla İlçesi, Çitehan Köyü, Demirköprü mevkiinde icra edilen yol aramasında Ş.H. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 06 plakalı çekicide yapılan aramada 4 paket halinde preslenmiş 30 gr. plaka esrar maddesi ele geçirildi. Şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan adli işlem başlatıldı.

AKARYAKIT OPERASYONU

Diğeri ise; Niğde İli Ulukışla İlçesi Koçak Köyünde O.K. isimli şahıs kendisine ait oto yıkama iş yerinde 16 xx135 plakalı çekiciye akaryakıt satışı yaptığı esnada yakalanmış, devamında çevrede yapılan araştırmada oto yıkama makinasının bulunduğu yerde bir hortumun tespit edilerek hortumun yaklaşık 35 metre aşağıda bulunan barakaya indiği görülmüş ve adli makamlardan alınan arama karına istinaden barakada yapılan aramada 69 adet su damacanası içerisinde her biri 19 litrelik toplam 1311 litre motorin ile akaryakıt ikmalinde kullanılan 1 adet motor ve pompa ele geçirildi. Şüpheli şahıs hakkında 213 sayılı Vergi Usul Kanununa muhalefetten adli ve idari işlem başlatıldı.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!