Nigdemiz.com

Karaca, Tanıtım Toplantısı Düzenledi

  • 03 Aralık 2018
  • 366 kez görüntülendi.
Karaca, Tanıtım Toplantısı Düzenledi

CHP Niğde Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Karaca, dün Niğde Osmanbey Otelde yemekli aday tanıtım toplantısı yaptı.

Toplantının Açılış konuşmasında 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin önemine değinen CHP Niğde Merkez İlçe Başkanı Kamil Davarcı, aday tanıtım toplantılarının, seçmenin ve partililerin kendilerini daha iyi anlamaları bakımından oldukça önemli olduğunu söyledi.

Kamil Davarcı konuşmasında ayrıca toplantıya katılanlara da ayrıca teşekkür etti.

Daha sonra kendisini tanıtan CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Uğur Karaca; “Bizler Niğde’de ki sorunları çözmeye talibiz. Buradan başka bir yerimiz yok. Niğde’de gördüğümüz gerçeklere de kayıtsız kalamıyoruz. Ben Niğde’de yaklaşık 20 yıldan fazla avukatlık yaptım. Bir süredir de çocuklarımızın eğitimi için İstanbul’da yaşıyoruz” dedi.

NİĞDENİN İMARI PATATES’TEN ÖNCE

Şehrin imar konusuna da değinen Karaca, bu konuda da bazı çıkmazların olduğu, imar emsal değerlerinin emsal değerlerinin gereksiz artırıldığını söyledi.

Niğde’nin genel sorunları arasında Niğde’nin patates sorunundan önce imar sorununun çözülmesi gerektiğini Belirten Karaca; “Önceliğimiz bu konu olacaktır” dedi.

ALTYAPI VE YAŞAM

Niğde için Belediye başkanı adayı olup seçilmesi durumunda şehrin bambaşka bir çehreye kavuşacağını söyledi ve ekledi; “Alt yapısı ve çevresi uygun olmayan yapıların yaşam alanı diye bir özelliği olamaz” diye konuştu.

TRAFİK SORUNU

Konuşmaların ardından soru ve cevap şeklinde devam eden toplantıda Niğde’nin trafik sorunu da konuşuldu. Karaca bunun içinde ilgili çözüm üreten projeler olduğu söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!