Nigdemiz.com

MESLEK LİSELERİ HAYATA DOKUNUYOR

  • 16 Nisan 2018
  • 493 kez görüntülendi.
MESLEK LİSELERİ HAYATA DOKUNUYOR

Niğde Çiftlik ilçesi Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrenciler farkındalık gerçekleştirdiler ve ilk onarımlarına Belediye Başkanı Serkan Güzel’in desteği ile imza attılar.

Türkiye genelinde sürdürülen proje kapsamında Niğde Çiftlik ilçesi Çiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin Meslek lisesi öğrencileri de bu programa dahil olarak bir ilki gerçekleştirdiler. “Meslek Liseleri Hayata Dokunuyor ” projesiyle birçok varlıklı insanın yapması gereken insani görevi, el emeklerine sevgilerini de katarak, yardıma muhtaç ailelerin evlerine yaptıkları küçük dokunuşlarla, büyük mutluluklar katıyorlar.

İLK ONARIM GERÇEKLEŞTİ

Çiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilen “Meslek Liseleri Hayata Dokunuyor” projesi kapsamında ilk evin küçük onarımları tamamlandı. Projeye en büyük desteği ise Çiftlik Belediye Başkanı Serkan Güzel verdi.

Çiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, ihtiyaç sahibi ailenin evinde tesisat bakım ve onarım çalışmalarına başladılar.

Çiftlik Kaymakamı Çağlar Partal, Çiftlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çiftlik Belediyesi tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi yaşlı bir ailenin evinde tesisat bakım ve onarım çalışmalarına başlanarak öğrencilerin sihirli dokunuşları ile onarımlar tamamlandı. Heyet Proje kapsamında evinde çalışma yapılan ihtiyaç sahibi aileyi de ziyaret ettiler.

Daha sonra çalışmalar hakkında okul müdürü ve öğretmenlerden bilgi alan Çiftlik Kaymakamı Çağlar Partal ve Çiftlik Belediye Başkanı Serkan Güzel, öğrencilere çalışmalarında başarılar dilediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!