Niğde Polisi Uyuşturucuya Karşı Hassas - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde Polisi Uyuşturucuya Karşı Hassas

  • 04 Eylül 2018
  • 258 kez görüntülendi.
Niğde Polisi Uyuşturucuya Karşı Hassas

Niğde Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Niğde Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri sokak satıcılarına yönelik bir operasyon daha gerçekleştirdi.

Niğde Emniyet Müdürlüğü’nden konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle: “Niğde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ‘Sokak Satıcılarına ve Kullanıcılarına’ yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında daha önce kısmımızca ilgili suçlara karışan N. A. ve T. G.isimli şahısların Niğde 23 Nisan kavşağı yakınındaki ikametinde uyuşturucu madde satışı yaptığı bilgisi edinilmesi üzerine şahsın ikamet önünde görüştüğü M. K. ayrıldıktan sonra alınmış, şahsın üst aramasında:

EROİN ELE GEÇİRİLDİ

1 fişek 1,40 gram Eroin maddesi ele geçirilmiş, akabinde ikamet önünde N. A. ve T. G. isimli şahıslar alınmış, şahısların üst aramasında: 1 fişek halinde 0,92 gram Eroin maddesi, 2 küçük poşet içerisinde 5,35 gram Eroin maddesi ele geçirilmiş, şahısların ikamet aramasında herhangi bir suç unsuruna rastlanmamıştır.

BİR KİŞİ İSE TUTUKLANDI

T.G. isimli şahsa ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan’ tahkikat düzenlenmiş, 03.09.2018 tarihinde sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

2 KİŞİ SERBEST BIRAKILDI

Şahıslardan M. K. isimli şahsa ‘Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak Suçundan’ tahkikat düzenlenmiş ifade sonrası serbest bırakılmıştır. N. A. isimli şahsa ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan’ tahkikat düzenlenmiş ifade sonrası serbest bırakılmıştır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!