Niğde Sağlık-Sen Genel Başkanını Ağırladı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde Sağlık-Sen Genel Başkanını Ağırladı

  • 26 Mart 2018
  • 572 kez görüntülendi.
Niğde Sağlık-Sen Genel Başkanını Ağırladı

Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanlığı geçtiğimiz gün düzenledikleri İl teşkilat toplantısı ve Divan programına Memur-Sen Genel Başkan Vekili, Sağlık-Sen Genel Başkanı  Metin Memiş Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak Himmet Bayar ve Mustafa Örnek’te katıldı.

Sağlık-Sen Niğde Şubesi’nin düzenlediği programa Memur-Sen Genel Başkan Vekili, Sağlık- Sen Genel Başkanı  Metin Memiş Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak Himmet Bayar ve Mustafa Örnek’in haricinde, Niğde İl Sağlık Müdürü Dr Ertan Değirmencioğlu, ASP İl Müdürü Harun Koca, Sağlık Hizmetleri Başkanı Harun Yardımcı, Egitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr Bilal Günaydın, 112 Başhekimi Dr Filiz Eroğlu Nigde Sağlık-Sen Yönetim Kurulu üyeleri ve temsilcileri de katıldı.

KURUMLAR ZİYARET EDİLDİ
İl Divan Programı sonrası Genel Başkan Metin Memiş ve Genel Başkan Yardımcıları Niğde Yönetim Kurulu Üyeleri ile 112 Ortak Çağrı Merkezini ve Çağrı Merkezi Müdürü İzzet Gebelek’i, il Sağlık Müdürü Dr Ertan Değirmencioğlu ve Ömer Halisdemir Eğitim Araştırma Hastanesi başhekimi Yrd.Doç. Dr Bilal Günaydın’ı  makamlarında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Daha sonra genel başkan Yardımcıları ve beraberindeki heyet ile  üniversite içersinde bulunan Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Gençlik Merkezinde, Niğde Genç Sağlık-Sen  üyelerinin açtığı Filografi kurşunu ziyaret eden Memiş‘e üyeler  tarafından yapılan Türk bayraklı filografi, Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanı Ebuzer Doğan tarafından  hediye edildi.

Genel Başkan Metin Memiş Sağlık-Sen Şube Başkanı Ebuzer Doğan’ yönetim ve temsilcilere yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek Niğde’den ayrıldı.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!