Niğde Ülkü Ocakları Devlet Bahçeli'yi Ziyaret Etti - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde Ülkü Ocakları Devlet Bahçeli’yi Ziyaret Etti

  • 09 Şubat 2017
  • 942 kez görüntülendi.
Niğde Ülkü Ocakları Devlet Bahçeli’yi Ziyaret Etti

Niğde Ülkü Ocakları İl Başkanı Süleyman Sami Peker ve yönetimi Ülkü ocakları genel merkezi ziyaret etti. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Bu toplantıda Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz yaptıkları ve yapacakları faaliyetler hakkında bilgi vererek görüş alışverişinde bulundular. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz gerçekleştirilen ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini yapılan eğitim ve kültür faaliyetlerinin önemine değinerek Türk gencinin eğitimde, bilimde ve sanatta daha başarılı olabilmeleri için Ülkü ocaklarının yüklendiği misyon ve vizyonun gerekliliğinden bahsetti.

Kılavuz, “Ülkücülerin iki dünya kardeşliğini esas alarak anadan, yardan ve serden geçenlerin ve çalışmalarına ara vermeden son sürat devam eden şerefli yiğit insanlar olduğunu; milletimizin yarınları, Ocaklarımızın yetiştirdiği ahlaklı çalışkan dürüst ve Türk İslam ülküsünü benimsemiş ülkücü gençliktedir.” dedi.

“Bizler hak olan bu davadan şartlar ne kadar ağır ve çetin olursa olsun mutlaka Muzaffer olacak ve hak ettiği konuma geleceğiz.  Bu inancımızın sırrı Enfal 19 ayette geçen ‘muhakkak ki Allah inananlarla  beraberdir’ ayet-kerimesidir.” Diyen Kılavuz, makamdan evvel şahsiyetin önemine vurgu yaparak binlerle şehidimizin canını vererek binlerce gazimizin kanını akıtarak bizlere emanet ettiği mağdur ve mahkumlarımızın çilesiyle yoğrulmuş olan davamıza halel getirilmesine asla müsaade etmeyeceklerini, kutlu davalarını kullanıp şan şöhret peşine düşen haysiyet yoksunlarına ülkücü iradenin asla müsaade etmeyeceğini bildirdi.

Bu noktada Başbuğumuz Alparslan Türkeş ‘Dava adamı olmak için önce adam olmak lazım dava öğretilir ama adamlık öğrenilmez’ sözü şahıslara yaklaşımımız da mihenk taşımızdır ifadesinde bulunan Kılavuz, Ülkü Ocaklarının ortaöğretim den üniversitesine, mahallelerinden şehrine kadar bir bütün olduğunu, ‘Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır.’ desturuyla ülkücüler için birlik ve beraberliğimizin önemine dair açıklamalarda bulundu.

Ülkü Ocakları genel merkezi ziyaretinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret edip hayır dualarını alan Niğde Ülkü Ocakları İl Başkanı Süleyman Sami Peker “Şartlar her ne olursa olsun Liderimizin emir ve görüşlerine hazırız ve Liderimizin her daim yanındayız.” Şeklinde konuştu.​ (Haber: Kuddusi Arslan)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!