Niğde’de Dev Spor Organizasyonu - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde’de Dev Spor Organizasyonu

  • 19 Temmuz 2017
  • 779 kez görüntülendi.
Niğde’de Dev Spor Organizasyonu

Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası 20-26 Temmuz 2017 tarihlerinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Tesislerinde Gerçekleştirilecek organizasyon için tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.

Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası 20-26 Temmuz 2017 tarihlerinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Tesislerinde Gerçekleştirilecek. Kick Boks Şampiyonası’na sporcu, antrenör ve yöneticiler olmak üzere 4000 sporcu ve spor adamı katılacak.

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından yapılan açıklama da; “Federasyonumuzun 2017 yılı Faaliyet Programında Yer Alan Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Türkiye Büyükler, Gençler ve Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası 20-26 Temmuz 2017 tarihleri arasında Niğde’ de yapılacaktır. Şampiyonaya katılacak olan iller Kafile Listelerinin bir kopyasını Federasyonumuza faks yoluyla göndereceklerdir.” denildi.

Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası 20-26 Temmuz 2017 tarihlerinde  ve Spor Yüksekokulu Tesislerinde Gerçekleştirilecek organizasyon için ;Spocuların ağırlık tartılarının 20 Temmuz 2017 tarihinden itibaren tarihlerinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Tesislerinde başlanacağı belirtildi. Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Türkiye Büyükler, Gençler ve Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası’nın Niğde ve Bor İlçesinin tanıtımı açısından büyük önem taşıdığı vurgulandı.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!