NİTSO'da Gelişim Atölyeleri Yarın Sona Eriyor - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

NİTSO’da Gelişim Atölyeleri Yarın Sona Eriyor

  • 18 Eylül 2017
  • 280 kez görüntülendi.
NİTSO’da Gelişim Atölyeleri Yarın Sona Eriyor

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ve İzgören Akademi işbirliği ile kadın girişimcilere ve yöneticilere yönelik gelişim atölyelerinin üçüncü ve son bölümü yarın gerçekleştirilecek.

Yarın Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenecek olan eğitim programının konusunu “Finansal Yönetimin Temelleri” oluşturacak. Eğitimde finansal planlama, anahtar finansal raporlar, finansal kararlar, finansal kaynaklara ulaşma yolları ve yöntemleri gibi önemli konularda alanında uzman eğitmenler tarafından bilgiler paylaşılacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; “Katılımcılardan gayet olumlu yönde geri bildirimler aldığımız eğitim atölyelerini tamamlamak üzereyiz.  Son eğitim olan “Finansal yönetimin temelleri” gelişim atölyesi, katılımcılara finansal yönetim ve temel kavramları ile finansal yönetimin işletme yönetimi için neden önemli olduğu hakkında bilgi verirken; pratik uygulamalar aracılığı ile yöneticilere finansal bakış açısı kazandırarak temel finansal yönetim becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır” dedi.

Katılımı ücretsiz olan gelişim atölyeleri, kadın işletmecilerin ve yöneticilerin katılımlarına açık olacak.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!