Oda Tamam Sırada Kefalet Seçimi Var - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Oda Tamam Sırada Kefalet Seçimi Var

  • 14 Ocak 2018
  • 553 kez görüntülendi.
Oda Tamam Sırada Kefalet Seçimi Var

Niğde Demirciler  ve Oto Tamircileri  Odası genel kurulu gerçekleşti. Oda Başkanı Taygur galibiyetini ilan ettiği seçim sonunda yarın düzenlenecek olan Niğde Kefalet Kooperatifi seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

İki adayın yarıştığı genel kurulda mevcut Oda Başkanı Turgut Taygur oyların çoğunluğunu alarak yeniden başkan seçildi. Geçtiğimiz gün gerçekleşen genel kurul Ata Sanayi Sitesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. Oldukça yoğun bir katılımla neredeyse oda üyelerinin tamamına yakını oy kullandı. 679 üyenin oy kullandığı seçimlerde Turgut Taygur 367, Fahri Eker, 297 oy aldı, 15 oy ise geçersiz sayıldı. Oyların çoğunluğunu alarak Fahri ekere 70 fark atan Turgut Taygur yeniden başkan seçildi. Açıklanan sonucun ardından salon ve çevresinde düğün havası vardı. Taygur, genel kurulda emeği geçenlere tek tek teşekkür ederek tebrikleri kabul etti.

Kefalete Resmen Aday

Bu galibiyetin ardından kürsüye çıkan Taygur, yarın düzenlenecek olan Niğde Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na da aday olduğunu ilan etti. Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen seçimin hemen ardından çalışmalar başlayan Turgut Taygur, oda yönetimi, üyeler, diğer Oda başkanları ve Kooperatif ortaklarıyla birlikte kapı kapı dolaştılar. Turgut Taygur bugün yapılacak olan Başkanlık yarışından önce ise, “Bizler inanın, bizlere güvenin her şeyi çok daha iyi hale getireceğiz. Sözümüz söz” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!