Nigdemiz.com

Sevgi Kütüphanesi Törenle Açıldı

  • 30 Ekim 2018
  • 539 kez görüntülendi.
Sevgi Kütüphanesi Törenle Açıldı

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek Hanımefendi, “KOP’la  Okuyarak Aydınlık Yarınlar” projesi kapsamında Sevgi Evleri’nde yaptırılan Sevgi Kütüphanesi açılış törenine katıldılar.

Açılış törenine Vali Yılmaz Şimşek, Vali Şimşek’in eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek Hanımefendi, AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun ve eşi Ayşe Ergun, AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, kurum müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan Vali Şimşek, “KOP başkanlığı tarafından finanse edilen bu kütüphanenin ayrı bir anlamı var.  Her şeyden önce bu kütüphane sevgi evlerinde açılan ve adı da sevgi kütüphanesi. Burada bizlere yani devletimize emanet edilen çocuklarımıza hizmet edilecek bir kütüphane. Bu kütüphanelerde  gençlerimizin çocuklarımızın okuma aşkı okuma hevesleri  daha da artacaktır.  Daha çok kitap okuyacaklardır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve protokol üyeleri, sevgi kütüphanesini gezerek incelemelerde bulundular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!