SONAT, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

SONAT, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

  • 04 Mayıs 2018
  • 632 kez görüntülendi.
SONAT, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Niğde Milletvekilli aday adayı Alaattin Sonat, kente gelişinde 200 araçlık konvoyla karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde İl Başkanı Ali Güngör, İl Genel Meclis üyeleri, diğer milletvekili aday adaylarında yer aldığı basın açıklamasına partililer yoğun ilgi gösterdi.

SONAT: “HİZMETE TALİBİZ”

MHP İl Başkanlığı önünde açıklama yapan MHP Niğde Milletvekili aday adayı Sonat; “Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçti. Seçimler erkene alındı. Genel Başkanımızın söylediği gibi birliğe beraberliğe ihtiyacımız var.24 Haziran milletvekilliği seçimleri Cumhurbaşkanlığı seçiminde ilimizle beraber sizlere hizmete talibiz” dedi.

EMRİNİZDEYİZ

“23 Yıldır kamu görevlisiyim. Ankara’da görev yapıyorum. Niğdeliyim. Niğde’de olmaktan onur gurur ve şeref duyuyorum” diyen MHP Niğde Milletvekili aday adayı  Alaattin Sonat, “Sizlerle beraber olmak bizlerin olmazsa olmasıdır. Bu zorlu süreçte üstemize düşen bir vazife olursa emrinizdeyiz. Aday adayı olarak huzurunuzdayız” diye konuştu.

MHP Niğde Milletvekili Aday Adayı Sonat; “Aday oluruz olmayız. Biz yine sizlerin emrindeyiz. Yine partimizin emrindeyiz”. Hiçbir zaman Milliyetçi Hareket Partisinin çizgisinden ayrılmadım. Allah ömrümün son nefesimi MHP çatısı altında nasip eylesin. El ele tutuşacağız. Partimizi en iyi noktada Ankara’da temsil edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

SONAT: “MHP ÜLKEMİZİN TEMEL TAŞIDIR”

Tek amacının Niğde’ye hizmet etmek olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Milletvekili aday adayı Alaattin Sonat, konuşmasına devamla şunları söyledi:

“Aday adaylarımızla hep beraber olacağız ülkemize partimize Niğde’mize hizmet edeceğiz. Başka bir amacımız yok. Halkın huzuruna çıkmak söz vermek kolay iş değildir. Önemli olan seçildikten sonra sizlerle beraber olmaktır.

Hangi arkadaşım olursa olsun kim kazanırsa kazansın ahlak içinde olacağından eminim. Milliyetçi Hareket Partililere de bu yakışır. Milli ve Ülkücü hareketin temsilcileri her şeyi yapsa vatanına milletine anasına babasına eşine dostuna bayrağına ihanet etmez. 15 Temmuz hain Fetöcülerin karşısında bayrak gibi durur. İktidar olsak ta olmasak ta, Mecliste olsak ta olmasak ta, Milliyetçi Hareket Partisi Ülkemizin temel taşıdır.”


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!