Vali Şimşek Bor İlçesini Sorunlarını Dinledi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Vali Şimşek Bor İlçesini Sorunlarını Dinledi

  • 21 Temmuz 2017
  • 558 kez görüntülendi.
Vali Şimşek Bor İlçesini Sorunlarını Dinledi

İlçe ziyaretlerine Bor ilçesiyle devam eden Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol birlikteliğinde Bor Kaymakamı Abdullah Küçük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Vali Yılmaz Şimşek’i Bor Kaymakamı Abdullah Küçük, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Salman, İlçe Protokol Üyeleri, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Kaymakamlık Çalışanları ile Vatandaşlar karşıladı.

Kaymakamlık Makamında İlçenin sosyoekonomik durumu, kültürel yapısı ve tarımı hakkında Bor Kaymakamı Abdullah Küçük’ten bilgi alan Vali Şimşek daha sonra Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bor Belediyesi’nin hizmet ve projeleriyle ilgili Vali Şimşek’e bilgi verdi. Ziyaretleri kapsamında ilçe sakinleri ve esnaflarla da bir araya gelen Vali Şimşek, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinleyerek sorunların çözümü konusunda ilgili müdürlere talimat verdi.

Daha sonra yapımı devam eden Bor Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunan Vali Şimşek, hastanenin genel durumu, fiziki şartları ve kapasitesi hakkında Niğde Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hidayet Çınar’dan bilgi aldı. Buradaki incelemelerin ardından Bor Fizik Tedavi Hastanesine giden Vali Yılmaz Şimşek, tedavi gören hastalarla sağlıkları hakkında sohbet ederek acil şifalar diledi. (Haber: Cüneyt ÖZDEMİR)

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!