Vali Yılmaz Şimşek’ten Bağlama Ziyareti - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Vali Yılmaz Şimşek’ten Bağlama Ziyareti

  • 15 Nisan 2018
  • 434 kez görüntülendi.
Vali Yılmaz Şimşek’ten Bağlama Ziyareti

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Niğde Merkeze bağlı Bağlama Kasabası sakinleri ile bir araya geldi.

İlçe, belde ve köy ziyaretleri kapsamında Merkeze bağlı Bağlama Kasabasına giden Niğde  Yılmaz Şimşek, kasaba sakinleri ile gerçekleştirilen toplantıda sorun, görüş ve talepleri dinledi. Toplantı öncesi beraberinde İl Emniyet müdürü Salim Cebeloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, İl genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve İlgili Kurum Müdürleri İle birlikte Bağlama Belediye Başkanı Murat Karakuzu’yu makamında ziyaret eden Vali Yılmaz Şimşek, kasabanın genel durumu hakkında bilgi aldı.

KAYNAKLARI EN İYİ ŞEKİLDE KULLANMAK İÇİN

Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Niğde Valisi Şimşek Başkanlığında Belediye Başkanı Murat Karakuzu, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaşın katıldığı bir toplantı düzenlendi. Toplantının açılış konuşmasında Vali Yılmaz Şimşek, “Bizler devletimizin ve hükümetimizin sağlamış olduğu kaynakları vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunmak için her fırsatta ilçelere, köylere, kasabalara geliyoruz” dedi.

KAPIMIZ SİZLERE HEP AÇIK

Niğde Valiliğinin ve tüm Devlet Kurumların kapılarının vatandaşa sonuna kadar açık olduğunu hatırlatan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek; “Her ne kadar bizler sorunlara çözüm noktasında burada sizlerle bir araya geliyorsak da unutulmamalıdır ki; vatandaşlarımıza her zaman için kapılarımız açıktır. Öte yandan muhtarlarımıza iletilen her türlü sorun ve talep bizlere iletilecektir” ifadelerine yer verdi.

TALİMAT VERDİ

Toplantıda kasaba sakinlerini tek tek dinleyen Vali Yılmaz Şimşek, kendilerine iletilen sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!