Valiliğin Kapısı Herkese Açık - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Valiliğin Kapısı Herkese Açık

  • 08 Kasım 2018
  • 275 kez görüntülendi.
Valiliğin Kapısı Herkese Açık

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Halk Günü’nde vatandaşları dinlemeye devam ediyor.

Vatandaşların istek ve taleplerinin doğrudan iletilmesini sağlamak, sorunlara hızlı çözümler bulmak ve vatandaşların devletle bağını daha da güçlendirmek adına düzenlenen Halk Günü toplantısı Vali Yılmaz Şimşek başkanlığında gerçekleştirildi.

AMACIMIZ; ÇÖZÜME ULAŞMAK

İlgili kurum müdürlerinin hazır bulunduğu Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen halk gününde konuşan Vali Şimşek, “Amacımız, vatandaşlarımızın isteklerini, arzularını, şikâyetlerini dinlemek; toplumun tüm kesimlerine ulaşarak daha etkin, verimli ve hızlı hizmet sunulması sağlamaktır. Bunu gerek, İlçe, kasaba köy ve mahalle ziyaretlerimizde yapıyoruz; gerek, Valiliğimiz bünyesinde bulunan ‘Açık Kapı’ birimi ile gerekse bugünde olduğu gibi halk günleri ile yapıyoruz” dedi.

VATANDAŞ UYGULAMADAN MEMNUN

Toplantıda, vatandaşların kendisine ilettiği talep, sıkıntı ve istekleri dinleyen ve not alan Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, iletilen taleplerin bazılarına kendisi çözüm üretirken, bazı konuları da ilgili kamu kurum müdürlerine havale ederek gereğinin yapılması talimatını verdi.

Gerçekleştirilen halk günü toplantısında, sorun ve taleplerini dile getiren vatandaşlar, sıkıntılarına çözüm bulma konusunda yardımcı olan Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek’e teşekkür ettiler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!