VEDAT BAYRAM’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

VEDAT BAYRAM’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

  • 27 Mayıs 2018
  • 1.862 kez görüntülendi.
VEDAT BAYRAM’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti Niğde 27.dönem Milletvekili Adayı Vedat Bayram, Cuma günü Fatih Sultan Mehmet Camiin’de Cuma namazını kıldıktan sonra şehitlik ziyaretinde bulundu. Şehitlik ziyaretinde Kur’an’ı Kerim  okutturan  Vedat Bayram , yoğun bir kalabalık ve 200 araçlık konvoy ile şehir merkezini dolaştı  ve halkı selamladı.

Etkinliklerde büyük bir ilgi gören Vedat Bayram, İYİ Parti İl Başkanlığına gelerek Kuranı Kerim tilaveti eşliğinde kurban kesti ve seçim startını verdi. İYİ Parti Genel Merkez Danışma Kurulu Üyesi Mümin İnan, parti Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe başkanları, partililer ve halkın yoğun katılımıyla gerçekleşen program da seçim startı verildiği bildirildi.

MÜMİN İNAN: “İYİ PARTİ MİLLETİN UMUDU OLDU”

Programda açıklama da bulunan  Mümin İnan, “ Bizleri bugünlere getiren önce Allah’a  şükürler olsun. Milletimize teşekkürler olsun. Sayın Meral Akşener hanımefendinin Hak, adalet, hukuk, arayışı içerisinde çıkmış olduğu bu yolda, artık sayın Akşener  bir demokrasi sembolü, Türkiye de bir demokrasi kahramanı olarak bu ülkenin mazlumlarının , ezilenlerinin  bir umudu olacaktır. Bu yola çıkarken Sayın Akşaner,  size İYİ bir Türkiye vaat ediyorum, size adaletli bir ülke vaat ediyorum, size hukukun üstünlüğüne inanan  bir ülke  yönetim vaat ediyorum, size yeniden kuvvetler ayrılığı olan yasamanın, yürütmenin , yargının ve parlamenter  sistemin yeniden adaletli bir biçimde inşasını yapıyoruz diyerek yola çıkmıştır.  Millet İttifakının parlamento da Allah bizlere büyük çoğunluğunu gösterecektir inanıyorum ki bu vesileyle asil Niğde’nin halkını sevgi saygı ile selamlıyorum.  24 Haziran’dan sonra Niğde aydınlığa kavuşacaktır, bu nedenle Niğde’ye yüzünü güneşe dön diyorum teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 VEDAT BAYRAM: “MİLLETİN UMUDU AKŞENER”

Vedat Bayram ise yaptığı konuşmada; “Allah’ın işine bakın ki mübarek Ramazan ayının Cuma gününde Meral Akşener’in adım attığı Niğde’de ki karargâhın açılma fırsatını ve burada seçim startını vermeyi siz değerli halkımıza nasip eyledi yüce Allaha hamd ediyorum Allaha şükrediyorum.  Değerli arkadaşlar, iktidar partisinin kar peşin de koşan mensuplarının yaptıklarına bakmaksızın, onların meşgul olduğu işlerle meşgul olmaksızın, memleketimiz de ki köyünden kasabasına kadar dert içinde, garip sıkıntı halinde yaşan insanlarımızın üzüntülü halini gördüğümüzde bizde onların dertlerine deva olmak için onlara bir reçete sunabilmek için milletin umudu halinde ortaya çıkan Sayın Akşener’in arkasında dimdik durmak, yüzümüzü güneşe dönebilmek için  bugün hanımıyla, erkeğiyle , en yiğit Niğdelilerle buradayız onlara şükranlarımızı sunarım. Kıymetli arkadaşlar Turna’nın iyisi geçitte belli olur derlerdi eskiler işte geçit burada turna burada, biliyorsunuz ki liderleri büyük partileri şartlar, konjonktürler ortaya çıkarır.  Şimdi Türkiye’de Cumhurbaşkanı olayım, Başbakan olayım şekliyle bir şeyler  talep ederek ortaya çıkmamıştır. Sayın Akşener değerli Cumhurbaşkanı adayımız, milletimizin üzüntüsünü görmüş, milletin rahatsızlığını vicdanını taşımış, o milletin umumi arzusu üzerine umud-u millet olarak ortaya çıkmış ve lider olmuştur” dedi.

SANSÜRE RAĞMEN “EN ŞANSLI ADAY AKŞENERDİR”

Açıklamasına devam eden Milletvekili Adayı Vedat Bayram “Bugüne kadar verilen anketler de en şanslı adayı sayın Akşener’dir. Bizler ise sadece bu hayırlı işe vesile olabilmek için birer nefer birer gönüllüyüz. Adı geçen konuda  herkesin iş güç aradığı, sıkıntı içinde olduğu, çiftçinin yakasını paçasını yolduğu, bir dönemde , en önemli tehditlerin yapıldığı dönemde,hatta ve hatta mutelif siyasi partilerin dövizlerinin asılmış olmasına rağmen sansür edilen,tvlere çıkarılmayan sayın Akşener’in mensup olduğu bir tane pankartı dahi emirler üzerine İmam Hatip Meydanından kaldırtan devlet görevlilerini yadırgıyorum ayıplıyorum. Söylemek istediğim şu pankartlarımızı da indirseniz, tvlere de çıkartmasanız, söz hakkımızı sansür de etseniz, aziz Türk Milleti 16 yıldır gerçeği görmüş işi bitirmiştir ve aşağı yukarı 3 bin ile beş bin vatandaşımızın elini sıkıyoruz onların gözlerinin içine bakıyorum. Ve onlar bize diyor ki rahat olun gelin artık  bizi bunlar dan kurtarın diyorlar. Şu halde bu akan selin önüne emirle yapılan sansürlerle geçilemeyecektir. İl başkanlarımdan ilçe başkanlarına kadar yöneticilerimden gençlerimize kadar işini gücünü bırakıp bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum karıncaya bile şükranlarım var.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!